Remontujemy drogi gminne!
Gmina Błonie pozyskała dofinansowanie w wysokości 5 milionów złotych na modernizację dróg w ramach programu Polski Ład. Od razu przeszliśmy do działań ogłaszając przetarg. Spośród ofert złożonych w postępowaniu została wyłoniona najkorzystniejsza.
3 marca br. Gmina Błonia podpisała umowę z firmą ROBOKOP Grzegorz Leonowicz na modernizację wybranych odcinków dróg gminnych na terenie gminy Błonie, a prace rozpoczną się już na przełomie marca i kwietnia. Remonty zostaną wykonane na następujących drogach:
1. ul. Harcerska (Błonie)
2. ul. Nadrzeczna (Błonie)
3. ul. Aksamitna (Błonie)
4. ul. Kulisiewiczów (Błonie)
5. ul. Dzikiej Róży (odcinek A) (Bieniewice)
6. ul. Dzikiej Róży (odcinek B ) (Bieniewice)
7. ul. Szarotki (Bieniewice)
8. ul. Osiedlowa (Bieniewice)
9. ul. Orzechowa (Bieniewice)
10. ul. Majowa (Bieniewice)
11. ul. Polowa (Bieniewice)
12. ul. Milenijna (Bramki)
13. ul. Calineczki (Bramki)
14. droga gminna w Starych Faszczycach od ul. Faszczyckiej
15. droga gminna w Rochalikach
16. droga gminna w Bieniewie
17. droga gminna w Dębówce południowej
18. droga gminna w Cholewach (odcinek A )
19. droga gminna w Cholewach (odcinek B )
Inwestycja realizowana jest w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.
Wykonane remonty zdecydowanie zwiększą komfort poruszania się po drogach gminnych, zatem nie pozostaje nam już nic innego, jak oczekiwać na efekt końcowy!


