Remontujemy drogi gminne!

Gmina Błonie pozyskała dofinansowanie w wysokości 5 milionów złotych na modernizację dróg w ramach programu Polski Ład. Od razu przeszliśmy do działań ogłaszając przetarg. Spośród ofert złożonych w postępowaniu została wyłoniona najkorzystniejsza.
3 marca br. Gmina Błonia podpisała umowę z firmą ROBOKOP Grzegorz Leonowicz na modernizację wybranych odcinków dróg gminnych na terenie gminy Błonie, a prace rozpoczną się już na przełomie marca i kwietnia.  Remonty zostaną wykonane na następujących drogach:
1. ul. Harcerska (Błonie)
2. ul. Nadrzeczna (Błonie)
3. ul. Aksamitna (Błonie)
4. ul. Kulisiewiczów (Błonie)
5. ul. Dzikiej Róży (odcinek A) (Bieniewice)
6. ul. Dzikiej Róży (odcinek B ) (Bieniewice)
7. ul. Szarotki (Bieniewice)
8. ul. Osiedlowa (Bieniewice)
9. ul. Orzechowa (Bieniewice)
10. ul. Majowa (Bieniewice)
11. ul. Polowa (Bieniewice)
12. ul. Milenijna (Bramki)
13. ul. Calineczki (Bramki)
14. droga gminna w Starych Faszczycach od ul. Faszczyckiej
15. droga gminna w Rochalikach
16. droga gminna w Bieniewie
17. droga gminna w Dębówce południowej
18. droga gminna w Cholewach (odcinek A )
19. droga gminna w Cholewach (odcinek B )
Inwestycja realizowana jest w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.
Wykonane remonty zdecydowanie zwiększą komfort poruszania się po drogach gminnych, zatem nie pozostaje nam już nic innego, jak oczekiwać na efekt końcowy!  

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności