Owacjom nie było końca
X Ogólnopolski Turniej Judo pod patronatem Burmistrza Błonia nie obył się bez echa! Do turnieju przystąpiło 463 zawodników z całej Polski.
Na miejscu przywitało zawodników nowoczesne Centrum Sportu i Rekreacji oraz przestrzenna hala, w której odbyło się całe wydarzenie.
Turniej przyciągnął uwagę innych użytkowników Centrum, którzy ciekawsko oglądali zawody z góry przez grubą szybę.
Kto jednak był wśród zawodników, ten wie, jak ogromne były to emocje.
W turnieju wzięli udział młodzicy i dzieci, dziewczęta i chłopcy.
Cele i pragnienia wszystkich zawodników skupiały się na jednym, na upragnionym złotym medalu.
Zawodnicy walczyli na macie pod czujnym okiem sędziów, a rodzice również słownie między sobą wyrażali swoją chęć walki – za to medali już nie przyznajemy .
Sędzią głównym był Stanisław Kacprzycki – sędzia międzynarodowy, który jest synonimem słowa doświadczenie.
Organizatorem wydarzenia był Uczniowski Klub Sportowy Piranie przy współpracy z gminą Błonie.
Zawodnicy klubu Piranie sprostali postawionym im wyzwaniom, dorzucili do puli 9 medali.
Złoto wywalczyli:
- Milena Świesiulska,
- Zofia Piziorska,
- Zofia Szczygielska,
- Natalia Sandomierska,
- Andżelika Namilliewa,
- Amelia Świesiulska.
Brąz wywalczyli:
- Patrycja Baranowska,
- Alicja Kulig,
- Borys Rangorz.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
UKS Piranie
Relacja filmowa z wydarzenia z fb Gmina Błonie.


