III RYNEK JAZZ FESTIWAL BŁONIE – już w najbliższą niedzielę!
Burmistrz Błonia i Centrum Kultury serdecznie zapraszają na muzyczną ucztę w samym sercu miasta!
28 czerwca spotykamy się na Rynku przed Ratuszem, by wspólnie zanurzyć się w rytmach jazzu, swingu i Nowego Orleanu.
O 15:30 odbędzie się Parada w stylu nowoorleańskim - wyruszamy spod Centrum Kultury w Błoniu, dołączcie do nas w kolorowym, radosnym przemarszu!
Na scenie:
16:00 Brass Federacja
17:30 The „Dixie Fellows" - wzjt
19:00 Big Band Błonie
A między koncertami – pokazy tańca swingowego szkoły Swing City
Gwiazda wieczoru:
20:30 Olga Bończyk z zespołem
Na mieszkańców będą czekać liczne punkty gastronomiczne oraz jazzowy klimat, dlatego mile widziane są stroje z lat 50–70 – wchodzimy w klimat!
Rynek w Błoniu
Do zobaczenia!
Wydarzenie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego


