Dyrektor Centrum Kultury w Błoniu zatrudni na stanowisko sprzątacz/sprzątaczka
Oczekujemy:
• Doświadczenia w pracy
• Dyspozycyjności – praca w równoważnym systemie czasu pracy
• Zaangażowania i dokładności w wykonywaniu czynności
• Wysoka kultura osobista
• Zaświadczenie o niekaralności
• Książeczkę do celów sanitarno – epidemiologicznych
Oferujemy:
• Umowę o pracę w pełnym/niepełnym wymiarze czasu pracy
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: m.lenard@centrumkultury.com.pl
Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, również w zakresie danych osobowych wizerunkowych (w przypadku przesłania CV ze zdjęciem) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Centrum Kultury w Błoniu z siedzibą: ul. Jana Pawła II 1b, 05-870 Błonie. Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.
W przypadku braku powyższej zgody kandydatura będzie odrzucona.
KLAUZULA INFORMACYJNA
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Kultury w Błoniu z siedzibą: ul. Jana Pawła II 1b, 05-870 Błonie.
2) Kontakt z Administratorem Danych Osobowych e-mail: sekretariat@centrumkultury.com.pl , tel.: 22/752 63 00.
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji-na podstawie art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) oraz Kodeksy Pracy z dnia 26 czerwca 1974r. z późniejszymi zmianami (Dz.U. 1974 Nr 24 poz. 141, tj. Dz.U. 2018 poz. 917).
4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji, nie dłużej niż przez okres 2 lat wyznaczony przez administratora.
5) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia(zapomnienia) lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
6) Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
7) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.