Termomodernizacja szkół w Gminie Błonie - startuje duża inwestycja!

28 lipca 2025 roku w błońskim Ratuszu Burmistrz Zenon Reszka, w kontrasygnacie Skarbnik Bogumiły Koprowskiej podpisał umowę na realizację zadania „Poprawa efektywności energetycznej szkół w Gminie Błonie (Liceum/SP3 i SP4)” z firmą TMB Maat, która zajmie się realizacją inwestycji.

Prace obejmą dwa budynki:

  • wspólny budynek I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Broniewskiego 
    i Szkoły Podstawowej nr 3 im. Hugona Kołłątaja,

  • budynek Szkoły Podstawowej nr 4 im. św. Maksymiliana Marii Kolbego.

Zakres prac jest naprawdę szeroki - od dociepleń i modernizacji systemów grzewczych, po nowe instalacje. Wśród kluczowych zadań warto wymienić wymianę dachu w liceum oraz remont dachu sali gimnastycznej w SP4.

Wartość inwestycji to 14 308 874,72 zł brutto, a termin zakończenia prac to 13 miesięcy od dnia podpisania umowy.

Projekt współfinansowany jest w ramach programu „Wymiana źródeł ciepła i poprawa efektywności energetycznej szkół”, realizowanego z funduszy Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.

To ważny krok w kierunku bardziej nowoczesnych, komfortowych i ekologicznych warunków nauki dla uczniów i nauczycieli z Gminy Błonie.

WOA-BP

logo_KPO 

Galeria zdjęć

Podpisanie umowy na termomodernizacje Liceum/SP3 i SP4 28.07.2025 r.  9 Podpisanie umowy na termomodernizacje Liceum/SP3 i SP4 28.07.2025 r.  8 Podpisanie umowy na termomodernizacje Liceum/SP3 i SP4 28.07.2025 r.  3 Podpisanie umowy na termomodernizacje Liceum/SP3 i SP4 28.07.2025 r.  2 Podpisanie umowy na termomodernizacje Liceum/SP3 i SP4 28.07.2025 r.  7 Podpisanie umowy na termomodernizacje Liceum/SP3 i SP4 28.07.2025 r.  6 Podpisanie umowy na termomodernizacje Liceum/SP3 i SP4 28.07.2025 r.  8 Podpisanie umowy na termomodernizacje Liceum/SP3 i SP4 28.07.2025 r.  4 Podpisanie umowy na termomodernizacje Liceum/SP3 i SP4 28.07.2025 r.  1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności