"Opaski bezpieczeństwa" rozdane!
W dniu dzisiejszym w Klubie Seniora w ramach udziału w ramach Korpusu Wsparcia Seniorów na rok 2022 zostały rozdane "opaski bezpieczeństwa". W programie mogli wziąć udział Seniorzy po 65 roku życia. Opaski bezpieczeństwa wyposażone są m.in. w:
-przycisk bezpieczeństwa - SOS;
-detektor upadku;
-funkcję komunikacji z centrum teleopieki;
-funkcję monitorujące czynności życiowe.
Naszym Seniorom życzymy dużo zdrowia, siły i pogody ducha. Przekazane Państwu opaski z pewnością zwięszką poczucie bezpieczeństwa, lecz mimo wszystko mamy nadzieję, że nie będą Państwo zmuszeni z nich korzystać.