GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Komunikat nr 1 Burmistrza Błonia w sprawie szczepień covid-19 z dnia 4.01.2021


Komunikat nr 1 Burmistrza Błonia w sprawie szczepień covid-19
z dnia 4.01.2021

Szanowni Mieszkańcy,
informujemy, że Samodzielny Gminny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Błoniu (Gminna Przychodnia Zdrowia, ul. Piłsudskiego 2/4)  został wytypowany i zarejestrowany jako punkt szczepień przeciwko COVID-19.

W placówce będą wykonywane szczepienia zgodnie z wytycznymi  Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19.

Obecnie nie posiadamy informacji dotyczącej ilości i daty dostawy szczepionek. Szczegółowa procedura szczepień jest obecnie przygotowywana przez Przychodnię Zdrowia. O ustaleniach będziemy informowali na bieżąco.

Jednocześnie informujemy, że funkcjonuje bezpłatna całodobowa infolinia dedykowana szczepieniom przeciwko COVID-19, gdzie każdy może uzyskać informacje i odpowiedzi na nurtujące pytania.

Numer infolinii 989. Jeśli dzwonisz z zagranicy lub gdy Twój operator nie obsługuje numerów specjalnych, zadzwoń pod numer 22 62 62 989. Ważne! Uzyskanie informacji możliwie jest w języku polskim, angielskim ukraińskim oraz rosyjskim.

Zenon Reszka

Burmistrz Błonia

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.