GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Projekt: Kształtowanie przestrzeni publicznej poprzez budowę terenu rekreacyjno – edukacyjnego w Bramkach


W dniu 05.03.2019 r. Gmina Błonie podpisała umowę o przyznanie pomocy w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich" na operacje typu „Kształtowanie przestrzeni publicznej” objętego PROW na lata 2014-2020 dla operacji pn. "Kształtowanie przestrzeni publicznej poprzez budowę terenu rekreacyjno – edukacyjnego w Bramkach”

Celem operacji jest wsparcie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich poprzez budowę terenu rekreacyjno-edukacyjnego w Bramkach. Poprzez budowę terenu rekreacyjno-edukacyjnego w Bramkach zagospodarowana zostanie przestrzeń publiczna na terenie wiejskim co przyczyni się do rozwoju Gminy Błonie oraz województwa mazowieckiego.

Realizacja projektu zakłada wykonanie elementów rekreacyjnych typowych dla placu zabaw jak np. karuzela, bujak na sprężynie, zabawkowa budka telefoniczna i stacja benzynowa a także szereg elementów edukacyjnych jak np. altana edukacyjna z tablicami, panel edukacyjny z zegarem i liczydłem, ścieżka zmysłów oraz planetarium. Dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu będą bramki do piłki nożnej, słupki do siatkówki, urządzenia siłowni zewnętrznej i tor do jazdy na rolkach, deskorolkach i rowerach.

Wysokość dofinansowania wynosi 500 000,00 zł.

Wartość zadania: 834 466,92 zł.

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.