GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Serwis sprzątający Błonie

Probet Sp. z o.o. działa na polskim rynku ponad 20 lat aktywnie wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych na terenie całej Polski. Dbamy o pracowników budując pozytywne relacje wzajemnego zaufania. Poszukujemy osób chcących podjąć pracę w charakterze:

 

Pracownika Serwisu Porządkowego Panie/Panowie

Miejsce pracy: Błonie (Pass), ul. Batorego

 

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

 

Panowie:

- sprzątanie hali magazynowej

- porządkowanie terenów zewnętrznych

- drobne prace ogrodnicze

 

Panie:

- sprzątanie biur

- sprzątanie sanitariatów i pomieszczeń socjalnych (szatnie, stołówki)

 

WYMOGI:

- aktualne orzeczenie o niepełnosprawności - mile widziane

- zdecydowanie do podjęcia pracy od zaraz.

- doświadczenie - mile widziane

- sumienność, dokładność

 

OFERUJEMY:

- umowę o pracę

- na cały etat

- wynagrodzenie 1900 zł netto (na rękę)

- praca od pon. do pt. w godz. 6:00 do 14:00, 14:00 do 22:00

- dojazd do miejsca pracy

- zwrot kosztów dojazdu własnym samochodem

 

Czekamy na Ciebie

 

Kontakt: Sebastian tel. 32 413 15 50 wew. 2 po zgłoszeniu się automatycznej sekretarki od pon. do pt w godz. od 7:00 do 15:00


CV i dane osobowe kandydatów otrzymane w ramach prowadzonej rekrutacji będą przechowywane przez okres niezbędny dla celów jej przeprowadzenia, jednak nie dłużej
niż przez 2 miesiące od momentu ich otrzymania.
Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji, przez okres nie dłuższy niż
24 miesiące."

Dane osobowe przechowujemy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz opcjonalnie dla przyszłych rekrutacji jeśli otrzymamy taką zgodę.
Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Po wskazanym okresie dane osobowe są usuwane i nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Dane nie podlegają profilowaniu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Danych nie przekazujemy poza Europejski Obszar Gospodarczy.
Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo cofnięcia zgody wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO; w przyszłości Prezes UODO).

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.