GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

KOMPLETOWANIA ZESTAWÓW PROMOCYJNYCH!!!

Agencja Pracy Tymczasowej pracaBIS (nr rej. 5525) dla swojego Klienta poszukuje pracowników tymczasowych do KOMPLETOWANIA ZESTAWÓW PROMOCYJNYCH!!!

Miejsce pracy: GNATOWICE

U nas wiesz, ile zarobisz najmniej za dzień pracy!!! Proponujemy wynagrodzenie akordowe z gwarantowaną kwotą minimalną!!! Nie masz doświadczenia w pracy akordowej? Nic nie szkodzi, my zapewnimy Ci, że dostaniesz minimalną stawkę godzinową, co znaczy, że pracując w systemie akordowym możesz zarobić tylko więcej!!!

OFERUJEMY:

- umowę zlecenia ze wszystkimi składkami ZUS

- pracę III zmianową

- jasne i zrozumiałe zasady

 

OCZEKUJEMY:

- książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

- poważnego podejścia do pracy i swoich obowiązków

 

Szczegółowe informacje podajemy pod numerem telefonu: 516-700-704, 571-493-943, CV: sochaczew@pracabis.pl, tytuł: Praca na akord.

Proszę o zawarcie w cv klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zapraszamy również do naszego biura w Sochaczewie , ul Reymonta 30/4 (wejście od ul. Kwiatkowskiego)

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.