GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

DSF KICKBOXING CHALLENGE odbędzie się 9 marca br., o godzinie 19:00 w Hali Sportowej NOSiR w Nowym Dworze Mazowieckim

Opis wydarzenia

Po niezwykle udanej gali DSF Kickboxing Challenge 13 we Wrocławiu przychodzi pora na DSF Kickboxing Challenge: TWIERDZA! 9 marca w walce wieczoru w Hali NOSiR w Nowym Dworze Mazowieckim do kickbokserskich korzeni powróci gwiazda MMA - Piotr Strus (91 kg), który równolegle walczy o wielkie trofea w międzynarodowej federacji ACB. Przedtem do obrony tytułu mistrza DSF Kickboxing Challenge przystąpi niepokonany Łukasz Wichowski (81 kg).

Gala DSF Kickboxing Challenge: TWIERDZA rozpocznie się od turnieju K-1 z udziałem czterech doświadczonych zawodników z całego świata. Będą rywalizować w wadze do 65 kilogramów, a najlepszy z nich otrzyma puchar i stały kontrakt w federacji. W walkach pozaturniejowych wystąpią m.in. Rafał Dudek (71 kg), Marcin Mazurkiewicz (77 kg), Dawid Mirkowski (81 kg) i Jarosław Zawodni (91 kg).

09.03.2018

HALA NOSiR
ul. Sportowa 66
05-100 Nowy Dwór Maz.

TIMING:
Otwarcie bram 19:00
Początek gali 19:30

Więcej

 

 

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.