GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

NSP 2021 - Plenerowy Gminny Punkt Spisowy

29 sierpnia 2021 r., przy okazji Święta Plonów, czyli Staropolskich Dożynek organizowanych przez Burmistrza Błonia, Radę Miejską oraz Centrum Kultury w Błoniu, Gminne Biuro Spisowe w Błoniu udostępniło Plenerowy Gminny Punkt Spisowy.

Do dyspozycji naszych mieszkańców (i nie tylko) oddane zostały trzy stanowiska do samospisu, a pomocą służyli członkowie GBS. Osoby zainteresowane spisem mogły również dopełnić obowiązku bezpośrednio u rachmistrzów, którzy wspierali Plenerowy GPS.

Zorganizowana podczas wydarzenia loteria z nagrodami cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Osoby, które tego dnia skorzystały z punktu do samospisu wygrać mogły gadżety promocyjne przekazane przez Urząd Statystyczny w Warszawie oraz przez Urząd Miejski w Błoniu. Wśród uczestników wydarzenia dystrybuowane były materiały informacyjne zachęcające do spisu.

Plenerowy Gminny Punkt Spisowy działał przez ponad 5 godzin, w tym czasie z jego usług skorzystało 110 rodzin (liczba poprawnie zakończonych ankiet osobowych jest oczywiście znacząco wyższa).

Jednocześnie mamy nadzieję, że osoby które tego dnia nie skorzystały z pomocy Plenerowego Gminnego Punktu Spisowego, pamiętać będą o ciążącym na nich obowiązku i dokonają spisu korzystając z jednej z dostępnych metod tj.: przez Internet, dzwoniąc na infolinię spisową pod nr tel. 22 279 99 99, za pośrednictwem rachmistrza bądź w czasie dyżurów Gminnego Punktu Spisowego zlokalizowanego w budynku Centrum Kultury w Błoniu w godzinach: poniedziałki 16:00-18:00, wtorki i piątki 9:00-11:00, środy i czwartki 14:00-15:00.

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.