GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 - Plenerowy Gminny Punkt Spisowy

Burmistrz Błonia, jako Gminny Komisarz Spisowy, serdecznie zaprasza mieszkańców Gminy Błonie, którzy jeszcze nie zdążyli dopełnić obowiązku spisowego, do skorzystania z pomocy pracowników Urzędu w Plenerowym Gminnym Punkcie Spisowym.

KIEDY: 11 lipca 2021 r. (niedziela) w godzinach 16.00-19.00 (przy okazji koncertu w wykonaniu Roberta Rozuma)

GDZIE: nieopodal Letniej Sceny Plenerowej, ul. Jana Pawła II 1b

Do dyspozycji naszych mieszkańców oddane będą dwa stanowiska do samospisu, a pomagać będą członkowie Gminnego Biura Spisowego w Błoniu.

Dla osób, które skorzystają z punktu do samospisu przewidziana jest LOTERIA Z NAGRODAMI - gadżety promocyjne przekazane przez Urząd Statystyczny w Warszawie oraz przez Urząd Miejski w Błoniu. W loterii wygrać będzie można m.in. koc piknikowy, ręcznik, parasol automatyczny, czapkę z daszkiem, kubek i wiele innych…

Wśród uczestników wydarzenia dystrybuowane będą materiały informacyjne.

Jednocześnie pragniemy serdecznie zaprosić naszych mieszkańców na kolejną inicjatywę spisową, która odbędzie się w dniu 29 sierpnia 2021 r. (niedziela) w godzinach 14.00-19.00 lub dłużej (w zależności od zainteresowania) podczas Święta Plonów, czyli Staropolskich Dożynek.

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.