GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Wigilijny SMS jak dodatkowe nakrycie na stole!

  Ilu z nas siadając do wigilijnego stołu zapomina o dodatkowym nakryciu? No to teraz niech nikt z nas nie zapomni o czymś równie pięknym.

  Na ten SMS czekają tysiące osób, bo dzięki niemu jedzenie dotrze do nich na święta, na Nowy Rok, na zimę. Wystarczy, że każdy z nas wyśle jeden SMS za zaledwie parę złotych!

  To ważna akcja o udział w której właśnie teraz proszą Banki Żywności pomagające osobom pozostającym w bardzo ciężkiej sytuacji. Sytuacja robi się wręcz dramatyczna, gdy temperatura spada poniżej zera! Ale wystarczy przecież wysłać SMS o treści POMAGAM na numer 73265 (to tylko 3 zł + VAT). – Często wydaje nam się, że parę złotych od nas niczego nie zmieni. Zaręczam więc że zmieni. Bo równolegle SMS-y wyślą tysiące ludzi. I każdy SMS będzie tak samo ważny i niezbędny, żeby się udało – podkreśla Marek Borowski, Prezes Federacji Polskich Banków Żywności.

   

  SMS - Banki Żywności

   

   

  Zuchwały napad na banki bez pieniędzy!

  Informacja o akcji społecznej i zaskakującym spocie, który wyprodukowały Banki Żywności, żeby promować sms pomagający potrzebującym

   

  „O wyjątkowym szczęściu mogą mówić pracownicy Banku, bo tego wieczora nikt z nich nie został w pracy do późna. Groza! Wczoraj przed północą doszło tam do próby zuchwałej kradzieży. Trzech zamaskowanych, łasych na pieniądze mężczyzn bez problemu sforsowało wszelkie zabezpieczenia. Jakież jednak było zdziwienie bandziorów, gdy w środku czekały na nich… banan, frytka i tony innych produktów spożywczych!”. Tak by zaczynała się ta informacja, gdyby ukazała się w którymś z popularnych tabloidów. – Nadal jest na to szansa. Bo liczymy, że media przyłączą się do naszej akcji. Napad jest treścią spotu, w którym zachęcamy do wysyłania charytatywnych smsów – uchyla rąbka tajemnicy Marek Borowski, Prezes Federacji Polskich Banków Żywności. 

  Spot z napadem na Bank, oczywiście Bank Żywości, można zobaczyć pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=TviOSqaRn-4. „Jesteśmy jedynym bankiem w Polsce, który nie ma pieniędzy. A są nam niezbędne by dostarczyć potrzebującym żywność na święta” – brzmi komunikat w spocie. Wszystko po to, by zaapelować o charytatywne sms-y. Każdy kto wyśle charytatywny SMS o treści POMAGAM na numer 73265 (koszt 3 zł + VAT) pomoże w tym, by jedzenie dotarło do potrzebujących na czas. – Ten spot zaskakuje, bo dla wielu Polaków może być niespodziewanym fakt, że w Polsce istnieje gigantyczna sieć Banków „obracających” żywnością. Z tym że my nie robimy lokat, tylko to, co mamy jak najszybciej posyłamy do osób pozostających w trudnej sytuacji. Sami pomagamy i funkcjonujemy dzięki pomocy tysięcy ludzi o wielkich sercach  – podkreśla Marek Borowski.

   

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.