GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Ogólnopolskie Zawody Rzutowego Pucharu Polski – Puchar Błonia

  Na zlecenie Zarządu Głównego PZW, Okręg Mazowiecki PZW wraz z Kołem PZW nr 9 w Błoniu organizują w dniach 12-14 sierpnia 2016 r. Ogólnopolskie Zawody Rzutowego Pucharu Polski zaliczane do Drużynowych Mistrzostw Polski i Indywidualnego Pucharu Polski.

  Patronat honorowy nad zawodami objął Burmistrz Błonia Zenon Reszka.
  W zawodach mogą uczestniczyć członkowie Polskiego Związku Wędkarskiego posiadający licencję sportowca oraz aktualne badania lekarskie.

  W zawodach każdy Okręg, Koło lub Klub PZW mają prawo wystawić zawodników w drużynach mężczyzn (3 zawodników), kobiet (2 zawodniczki) i młodzieży (3 zawodników), oraz nieograniczoną liczbę zawodników indywidualnych.

   

  Prowadzona będzie nast. klasyfikacja:

  • 3 bój - kadeci, juniorki, juniorzy
  • 5 bój - juniorki, juniorzy, kobiety i mężczyźni
  • 2 bój odległościowy - OPEN
  • 2 bój Multi - kobiety i mężczyźni

  Sędzią głównym zawodów jest kol. Waldemar Kaman.
  Baza noclegowa umiejscowiona będzie w zajazdach:

  - Zajazd „Jankaz" ul. Sochaczewska 33A
  - Zajazd „Derby" ul. Powstańców 54

  Biuro zawodów będzie znajdować się w Zajeździe „Jankaz", tam też odbędzie się odprawa techniczna z kierownikami ekip. O zakwaterowaniu w Zajeździe „Jankaz" (ilość miejsc noclegowych 52) decydować będzie kolejność nadsyłania imiennych kart zgłoszeniowych zawodników.
  Zawody zostaną rozegrane na stadionie miejskim.

  Imienne karty zgłoszeniowe zawodników, na załączonych drukach, prosimy przesłać na adres szuwarekblonie@o2.pl w terminie do 20 lipca 2016 r.
  Do dnia 20 lipca 2016r. Okręgi, Koła i Kluby które dokonają zgłoszenia zawodników do startu w zawodach otrzymają komunikat nr 2 z programem zawodów, szczegółowym planem dojazdu i ogólnym harmonogramem startów.

  Do pobrania: Karta zgłoszeniowa

  Organizator
  Cezary Wieczorek

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.