GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Komunikat nr 11 Burmistrza Błonia z dnia 4 marca 2022 r.

  Szanowni Państwo, przypominam, że w hali sportowej klubu LKS OLYMP przy ul. Lesznowskiej 15a działa Centralny Punkt Zbiórki.

  Osoby przybyłe w Ukrainy po 24 lutego mogą bezpłatnie otrzymać tam odzież, środki higieny, podstawowe leki, żywność, zabawki, a także zgłosić inne specjalne potrzeby.

  Punkt koordynowany przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Błoniu czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00 – 18.00. Wiem, że wiele osób korzysta z tego Punktu.

  Dziękuję za ogromne zaangażowanie przede wszystkim pracownikom OPS w Błoniu, którzy w najbliższych dniach będą dyżurować do późnych godzin wieczornych, a także w sobotę i niedzielę – ponad ustalone stałe godziny działania punktu. Bardzo dziękuję też wszystkim wolontariuszom, w tym uczniom szkół gminy Błonie, którzy bardzo pomagają w organizacji i sprawnym działaniu Punktu.

   

  Zenon Reszka
  Burmistrz Błonia

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.