GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

KOMUNIKAT NR 6 Burmistrza Błonia z dnia 1 marca 2022 r.

  Szanowni Państwo, wczoraj ruszył z Błonia transport do Ukrainy.

  W ostatnich dniach otrzymaliśmy pismo od Pana Ołeksandra Czorniewycza, Przewodniczącego Rady Powiatu Chmielnickiego w Ukrainie, z prośbą o urzędowe wsparcie transportu środków pomocy medycznej zebranych na terenie gminy Błonie przez błoński Oddział Lubelskiego Społecznego Komitetu Pomocy Ukrainie.

  Serdecznie dziekuję wszystkim osobom prywatnym i firmom z terenu gminy Błonie za tak duże zaangażowanie w zbiórkę. Szczególne podziękowania kieruję do mieszkańca naszej gminy Pana Witalija Szwecia, który koordynował zbiórkę w Błoniu oraz organizował transport. Wczoraj wręczyłem mu listy polecające, które umożliwią przewiezienie środków medycznych przez granicę. Tam będą one przekazane kierowcom ukraińskim, a polskie samochody wrócą do Błonia po kolejną partię darów. Zbiórka wciąż trwa, szczegółowa informacja o potrzebach - poniżej.

   

  Zenon Reszka
  Burmistrz Błonia

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.