GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Już w najbliższy weekend - 24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

  Już w najbliższy weekend - 24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

  Błoński Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy informuje , że Zespół ALLIGATOR BAY zrezygnował z występów na 24 Finale WOŚP w Błoniu. Informację o rezygnacji otrzymaliśmy po wydrukowaniu programu, który został podany do wiadomości publicznej.

  Przepraszamy za zmianę, która jest od nas niezależna.

  Szef Sztabu Błońskiego Helena Szymańska

  Uwaga! Informacja z ostatniej chwili! Udało nam się pozyskać na błońską licytację w czasie 24. Finału WOŚP zegarek marki Błonie - z pierwszej serii z numerem 004.
  Serdecznie dziękujemy firmie Błonie Sp. z o.o. - producentowi zegarków Błonie za ufundowanie tego szczególnego czasomierza, który uatrakcyjni naszą licytację. Zapraszamy w niedzielę do Centrum Kultury w Błoniu - licytacja rozpoczyna się o 15:45.

   

  10 stycznia w calej Polsce odbędzie się szereg imprez w ramach 24. Finału WOŚP. W Błoniu zaczynamy już w sobotę 9 stycznia imprezą taneczną "Taniec łączy pokolenia".

  Do pobrania: Program błońskiego finału WOŚP 2016 w wersji pdf (plik ok. 3 MB)

  Program finału WOŚP w Błoniu

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.