GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

KOMUNIKAT dot. nowych linii autobusowych

    Szanowni Państwo,
    informujemy, że w związku z opóźnieniem dostawy tabliczek rozkładowych od producenta, na przystankach nowych linii autobusowych nr 10, 11, 12, 13 obsługiwanych przez Grodziskie Przewozy Autobusowe tabliczki z rozkładami pojawią się dopiero w połowie stycznia.

    Do tego czasu prosimy korzystać z rozkładów zamieszczonych poniżej lub na stronie https://gpa.grodzisk.pl/rozklad/.

    Można też otrzymać wydrukowany rozkład jazdy danej linii w ratuszu w Biurze Obsługi Interesanta oraz w kasach Centrum Sportu w Błoniu (ul. Grodziska 1), gdzie od 3 stycznia (w godzinach pracy CS) będzie funkcjonował punkt sprzedaży biletów miesięcznych.

    Jednocześnie odpowiadając na pojawiające się pytania odnośnie budowy zatok i wiat przystankowych informujemy, że pierwszy okres funkcjonowania nowych linii będzie okresem testowym – ilu pasażerów z jakich tras i przystanków korzysta. Na podstawie tych obserwacji będą podjęte decyzje o ewentualnej budowie zatok i/lub wiat.

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.