GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Dzień Edukacji Narodowej. Wszystkiego Najlepszego dla Nauczycieli, Wychowawców i Pracowników Oświaty!

  W dniu 14 października 2021r. w sali kinowej Centrum Kultury w Błoniu odbyły się obchody Dnia Edukacji Narodowej w Gminie Błonie.

  Dyrektorzy szkół i przedszkoli oraz wyróżnieni nauczyciele – przedstawiciele poszczególnych placówek otrzymali z rąk Burmistrza Błonia Zenona Reszki nagrody i okolicznościowe dyplomy. Gratulacje odebrały również przedstawicielki niepublicznych przedszkoli z terenu Gminy Błonie.

  Zwracając się do licznie przybyłych nauczycieli Burmistrz podziękował za codzienny trud i wysiłek jaki wkładają oni w wychowanie i przygotowanie młodego pokolenia do dorosłego życia. Kolejnym punktem obchodów Dnia Edukacji Narodowej było uroczyste ślubowanie i wręczenia aktów nadania stopnia nauczyciela mianowanego. Jedenastu nauczycieli z błońskich szkół i przedszkoli złożyło przed Burmistrzem uroczyste ślubowanie, które stanowi ostatni etap w procedurze uzyskiwania stopnia awansu zawodowego.

  Po części oficjalnej, odbył się występ znakomitego artysty kabaretowego Marcina Dańca. Publiczność bawiła się razem z artystą, który potrafi pokazać świat odbity w zwierciadle humoru. Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem.

  Beata Waluk
  Naczelnik WOKS

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.