GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Spotkanie autorskie z Magdaleną Wolińską - Riedi

    W Centrum Sportu przy ul. Grodziskiej 1 (basen) mieszkańcy gminy mieli okazję osobiście spotkać się z Magdaleną Wolińską - Riedi, urodzoną i wychowaną w Błoniu, żoną gwardzisty papieskiego, korespondentką TVP -  i autorką książek pt. "Kobieta w Watykanie", "Zdarzyło się w Watykanie" i najnowszej "Z Watykanu w świat".

    Zazwyczaj tego typu wieczory odbywają się w Centrum Kultury, jednak ten wyjątkowo miał miejsce w Centrum Sportu, ponieważ przybyło wielu gości spoza Błonia, a i wielu mieszkańców nie miało okazji jeszcze odwiedzić tego obiektu, z którego jesteśmy bardzo dumni.

    Na spotkanie przyszło wielu mieszkańców naszej gminy, którzy wciąż pamiętają panią Magdę jako sąsiadkę, koleżankę, uczennicę. Pojawiły się lokalne media i zaprzyjaźnieni duchowni. Spotkanie rozpoczął  Burmistrz Błonia. Były rozmowy z pania Magdą o jej wspomnieniach z Błonia, drodze do Watykanu, pomysłach na książki i wspomnieniach z Watykanu.

    Były opowieści i anegdoty. Padły pytania o kolejne książki, bo te już napisane z miejsca stają się bestsellerami a kolejne dodruki rozchodzą się na przysłowiowym pniu.

    Po części oficjalnej ustawiła się długa kolejka po autografy i wspólne zdjęcia. Ogromne podziękowania dla Pani Magdy za ten wspólnie spędzony czas !

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.