GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Kolejne laptopy dla błońskich szkół

   

  4 listopada 2020 r. w miejskim ratuszu odbyło się, z zachowaniem przepisów Covid-19, uroczyste przekazanie komputerów przez firmę Katcon Polska.

   

   

  Spółka oficjalnie przekazała 15 laptopów marki HP wraz z zestawami słuchawkowymi z mikrofonami dla błońskich szkół. Burmistrz, w imieniu gminy Błonie podziękował za tak potrzebny sprzęt, zwłaszcza teraz, w czasie nauczania zdalnego.

  W spotkaniu wzięła udział także pani Aldona Cyranowicz dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Błoniu. Jak powiedział Gustavo Canales Robles Dyrektor Generalny Katcon Polska -  „Cieszymy się, że w ten sposób możemy zadbać o lokalną społeczność i przyczynić się do rozwoju szkół na terenie Gminy Błonie.”

   

  Katcon Polska z siedzibą w Passie działa na polskim rynku od 2009 roku. Jest międzynarodową firmą produkującą elementy oraz kompletne systemy wydechowe dla branży motoryzacyjnej oraz branży maszyn roboczych.

  W ostatnich latach firma odnotowuje stały wzrost zamówień, które może realizować dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii i zatrudnianiu nowych pracowników, w tym również z Błonia i okolic.

  Zachęcamy do zapoznania się z profilem firmy Katcon Polska na pracuj.pl i praca.pl.

   

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.