GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Lot w przestworzach z biblioteką - do 30 września

    Przypominamy, że jeszcze do 30 września można zgłosić swoją pracę w konkursie na recenzję książki dla dzieci. Biblioteka Publiczna Gminy Błonie zaprasza dzieci do udziału.

    Serdecznie zapraszamy do udziału w 2. edycji rodzinnego konkursu „Czytanie to latanie”, którego organizatorem jest Biblioteka Powiatowa dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego, we współpracy z bibliotekami publicznymi PWZ. Do udziału zachęcamy dzieci w wieku 7-13 lat, wraz z rodzicami/opiekunami. Zasady konkursu są bardzo proste. Wystarczy napisać recenzję wybranej książki dziecięcej, a później przynieść ją do swojej biblioteki, lub wysłać na adres e.krupa@biblioteka.ozarow-mazowiecki.pl. Na prace czekamy do 30 września.

    Nagrody sponsorują flyspot.pl i Radny Powiatu Warszawskiego Zachodniego Michał Gajewski (lot samolotem). Do wygrania vouchery na widokowy lot samolotem nad powiatem warszawskim zachodnim oraz dwa swobodne loty w tunelu aerodynamicznym we Flyspot.

    Czytanie uskrzydla, zatem do książek, do piór, do skrzydeł!

    Tymczasem wszystkim życzymy wysokich lotów!

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.