GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Warsztaty dotyczące Znaku Promocyjnego marki lokalnej Misja Kampinos

   

  Stowarzyszenie „Między Wisłą a Kampinosem”   zaprasza do udziału w  cyklu warsztatów dotyczących Znaku Promocyjnego marki lokalnej Misja Kampinos.

   

  Stowarzyszenie „Między Wisłą a Kampinosem” zaprasza wszystkie osoby prywatne, podmioty gospodarcze, organizacje pozarządowe i instytucje do włączenia się w system wspólnej promocji i sprzedaży produktów i usług pod Znakiem Promocyjnym Misja Kampinos. Marka lokalna Misja Kampinos powstała z potrzeby mieszkańców, podmiotów gospodarczych, organizacji społecznych i instytucji działających w oparciu o lokalne zasoby obszaru oraz bogate dziedzictwo kulturowe, historyczne i przyrodnicze. Marka lokalna Misja Kampinos jest narzędziem promocji produktów i usług związanych z regionem, oferowanych przez twórców i usługodawców z obszaru  dziewięciu gmin: Błonie, Czosnów, Izabelin, Kampinos, Leoncin, Leszno, Łomianki, Ożarów Mazowiecki oraz Stare Babice. Misją marki lokalnej jest odkrywanie, wyróżnienie i promocja najlepszych produktów, usług i inicjatyw związanych z regionem, oferowanych przez twórców i usługodawców.  

   

   

  Stowarzyszenie ,,Między Wisłą a Kampinosem''
  ul. Gminna 6
  05-152 Czosnów
  tel. 22 794 04 88

   

   

   

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.