GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Podziękowania

   

  Podziękowania

   

  Składamy serdeczne podziękowania organizatorom tegorocznego biegu ulicznego na dystansie 5 km im. Zygmunta Karlickiego, obsłudze technicznej oraz wolontariuszom, za wspaniałą organizację tego biegu. Dziękujemy w szczególności współtwórcom tej imprezy sportowej Burmistrzowi Błonia Panu Zenonowi Reszce, Dyrektorowi Centrum Sportu i Rekreacji Panu Włodzimierzowi Leduchowskiemu i Dyrektorowi I Liceum Ogólnokształcącego Panu Andrzejowi Trzcińskiemu.

  Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom tego biegu. Podziękowania kierujemy również do kibiców i gości, którzy zaszczycili swoją obecnością ten bieg tj. do Starosty Powiatu Warszawskiego Zachodniego Pana Jana Żychlińskiego i Przewodniczącego Rady Miejskiej w Błoniu Pana Tomasza Wiśniewskiego oraz przedstawicieli gmin włoskich: Coreno Ausonio Pana Domenico Corte i Pana Ermano Nicolai z Tessennano.

  Było to dla nas wzruszające przeżycie. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni władzom i mieszkańcom Błonia za to, że pamięć o Zygmuncie Karlickim jest tak pięknie kultywowana.

  Rodzina Karlickich

   

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.