GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Świąteczna Zbiórka Żywności

                                                                  

   

  Krajowe Stowarzyszenie „Przyłącz się do nas” w Bramkach w partnerstwie z Bankiem Żywności przeprowadziło w dniach 30 listopada i 1 grudnia 2018r Świąteczną Zbiórkę Żywności.

  Przez 2 dni zachęcaliśmy klientów sklepów do przekazywania produktów żywnościowych dla najbardziej potrzebujących mieszkańców Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

  W efekcie na terenie 7 sklepów Biedronka, Tesco, Intermarche, Carrefour, Lewiatan w Błoniu i Lesznie udało się zebrać 2 tony 587, 83 kg żywności.

  Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli się podzielić i nie zapomnieli o najuboższych podczas przygotowań do świąt. Każdy gest jest bardzo ważny, razem mamy ogromną moc i wpływ na rzeczywistość, tych którym doskwiera głód.

  Serdecznie dziękujemy kierownictwu i obsłudze sklepów za zrozumienie i przychylność w zorganizowaniu zbiórki.

  Wszystkim Darczyńcom – ludziom dobrej woli, którzy nie pozostali obojętni wobec osób potrzebujących pomocy – dziękujemy za dar serca i zwykłą ludzką życzliwość. Słowa uznania kierujemy do wolontariuszy z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Bieniewicach, pracowników i uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Łubcu, Warsztatu Terapii Zajęciowej i Domu Pomocy Społecznej w Bramkach, dziękując za zaangażowanie i bezinteresowną pomoc.

  Wszystkim życzymy zdrowych Świąt Bożego Narodzenia, wyrażając nadzieję, że możemy na Was liczyć w przyszłości.

  Krajowe Stowarzyszenie "Przyłącz się do nas" w Bramkach

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.