GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Rada Miejska


Skład Rady Miejskiej VIII kadencji 2018-2023

Przewodniczący Rady: Tomasz Wiśniewski
I Wiceprzewodniczący Rady: Grzegorz Banaszkiewicz
II Wiceprzewodnicząca Rady: Jacek Cieślak

Radni:

Jakub Bargieł (kontakt: jbargiel@blonie.pl)

Marzena Cichewicz (kontakt: mcichewicz@blonie.pl)

Janusz Guzik (kontakt: jguzik@blonie.pl)

Konrad Janowski (kontakt: kjanowski@blonie.pl)

Marcin Kołota (kontakt: mkolota@blonie.pl)

Grażyna Kościńska (kontakt: gkoscinska@blonie.pl)

Grażyna Laskowska (kontakt: glaskowska@blonie.pl)

Katarzyna Mielcarz (kontakt: kmielcarz@blonie.pl)

Grzegorz Olędzki (kontakt: goledzki@blonie.pl)

Sławomir Piotrowski (kontakt: spiotrowski@blonie.pl)

Andrzej Pływaczewski (kontakt: aplywaczewski@blonie.pl)

Ewa Podyma (kontakt: epodyma@blonie.pl)

Jadwiga Sowińska (kontakt: jsowinska@blonie.pl)

Helena Szymańska (kontakt: hszymanska@blonie.pl)

Jarosław Uraszewski (kontakt: juraszewski@blonie.pl)

Irena Waśniewska (kontakt: iwasniewska@blonie.pl)

Barbara Wielogórska (kontakt: bwielogorska@blonie.pl)

Monika Zalewska (kontakt: mzalewska@blonie.pl)

Dyżur Przewodniczącego Rady Miejskiej:
Biuro Rady Miejskiej w Centrum Kultury ul. Jana Pawła II 1 B – II piętro - w poniedziałki, w godz. 18.00-19.00

Biuro Rady: tel. 752 63 33

Okręgi wyborcze, z jakich zostali wybrani radni VIII kadencji (2018-2023)

Komisje

Uchwały

Protokoły sesji

Transmisja sesji

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.