GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Zatrudnimy Magazynierów

ORBICO BEAUTY Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej Grupy Orbico obecnej w 20 krajach w Europie.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim marek: Chanel, Clarins, IsaDora, Mugler, Matis, Azzaro, Comfort Zone oraz obuwia: Converse, Merrell, CAT, Keds, Sperry, Havaianas, Diadora, Dr. Martens.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Magazynier do naszego magazynu w Błoniu (w Kopytowie).

Zadania:

• obsługa rozładunku towarów, kontrola ilościowa, wstępna kontrola jakościowa, kontrola dokumentacji dostaw na wejściu do magazynu,

• kompletacja wysyłek,

• kontrola i weryfikacja towaru na wyjściu z magazynu,

• obsługa informatycznego systemu magazynowego oraz wymaganej dokumentacji magazynowej,

• aktywne uczestnictwo i pracach związanych z inwentaryzacją towarów w magazynie.

Wymagania:

• wykształcenie minimum zawodowe,

• doświadczenie w pracy w magazynach wyposażonych w regały wysokiego składowania,

• umiejętność obsługi wózka widłowego potwierdzona stosownymi dokumentami będzie dodatkowym atutem,

• mile widziane doświadczenie w obsłudze informatycznych systemów magazynowych,

• gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym [w godz. 07.00-18.00],

• elastyczność i umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienia na podstawie umowy o prace,

• atrakcyjne wynagrodzenie oparte o składniki stałe i zmienne,

• ciekawą pracę w dynamicznym środowisku i przyjaznej atmosferze,

• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w oparciu o wysokie standardy pracy,

• prywatną opiekę medyczną,

• bogaty pakiet socjalny,

• bardzo atrakcyjny dostęp do produktów naszych marek.

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier