GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Porozumienie w sprawie obchodów 100-lecia KS BŁONIANKA

  Zaproszenie na mecz 18.03.2017

  W piątek 10 marca w błońskim ratuszu podpisano porozumienie w sprawie organizacji obchodów 100-lecia Klubu Sportowego Błonianka.

  List intencyjny podpisali: Burmistrz w imieniu Gminy Błonie, Prezes Hubert Liszkiewicz - KS Błonianka, Wiesława Wideryńska - Muzeum Ziemi Błońskiej, Agnieszka Kurach - Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Błońskiej, Włodzimierz Leduchowski - Centrum Sportu i Rekreacji i Dariusz Sitarski - Centrum Kultury.

  Spotkanie było również okazją do prezentacji jubileuszowego logo (zaprojektowanego przez Agencję Reklamową X-Media), specjalnych plakatów meczowych (wszystkie plakaty w tym roku będą stylizowane na te sprzed 100 lat) oraz jubileuszowych koszulek: w barwach klubowych - na mecze na własnym boisku i w barwach Błonia - na mecze wyjazdowe (projekt i wykonanie koszulek, proporczyków i jubileuszowych grafik - firma KEEZA).
   

  Rok 2017 zapowiada się obfity w wydarzenia sportowe związane z KS Błonianka.

  Najbliższe z nich - mecz KS Błonianka Błonie vs. GKS Wilga Garwolin już w sobotę 18 marca o 11:00 na błońskim stadionie.

  Relacja filmowa z wydarzenia:

  fotos z reportażu o podpisaniu porozumienia w sprawie organizacji obchodów 100 lecia ks błonianka

  Tu będzie można obejrzeć transmisję meczu na żywo:

  informacja o transmisji na żywo meczu KS Błonianka kontra GKS Wilga Garwolin

   

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.