GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Końcówka zapisów do biegu głównego w ramach 3. Dziesiątki Babickiej

  W niespełna trzy tygodnie od uruchomienia zapisów, limit uczestników biegu głównego na 10 kilometrów w ramach 3. Dziesiątki Babickiej został już praktycznie całkowicie wyczerpany. Zostały ostatnie wolne miejsca, dlatego osoby zdecydowane do wzięcia udziału w biegu zachęcamy do podjęcia szybkiej decyzji i wpłaty wpisowego, która zagwarantuje miejsce na liście.

  Limit uczestników biegu głównego na 10 kilometrów został zwiększony, względem poprzedniej edycji i wynosi w tym roku 700 osób, a już teraz na liście startowej znajduje się ponad 600 nazwisk. „Oznacza to, że poprzednie edycje Dziesiątki Babickiej spodobały się uczestnikom i dla wielu z nich nasz bieg stanowi stały punkt w biegowym kalendarzu. Bardzo się z tego powodu cieszymy.” - komentuje Dyrektor Biegu Jarosław Płóciennik.

  Przypominamy jednak, że 3. Dziesiątka Babicka, to nie tylko bieg główny. W ramach rywalizacji, w tym roku organizowany jest także marsz Nordic Walking, na tej samej trasie i identycznym dystansie, co bieg główny. Z kolei rodziców najmłodszych mieszkańców Gminy Stare Babice organizator zachęca do zapisania swoich pociech na biegi dziecięce i młodzieżowe na dystansach 300, 600 i 1000 metrów.

  Do biegu głównego oraz marszu Nordic Walking można przygotować się uczestnicząc w bezpłatnych treningach organizowanych przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Stare Babice. „Nasza gmina rozwija się dynamicznie. Rośnie liczba ludności, a w ślad za tym idą nowe inwestycje oraz projekty biznesowe. Dbamy o edukację, kulturę oraz oczywiście sport – chcemy zaspokajać różnorodne potrzeby wszystkich mieszkańców.” – powiedział Marcin Zając Zastępca Wójta Gminy Stare Babice.

  Po więcej informacji na temat 3. Dziesiątki Babickiej zapraszamy na stronę www.dziesiatkababicka.pl

  3. Dziesiątka Babicka odbędzie się w sobotę 7 kwietnia 2018 r. Start i meta biegu zlokalizowane będą w Starych Babicach, około 6 kilometrów od granicy Warszawy. Limit uczestników biegu głównego wynosi 700 osób. Wpisowe online do dnia 1 kwietnia br. wynosi 50 zł.

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.