GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

JUŻ JUTRO - dyżur pracowników Urzędu Skarbowego - 28.03.2017

  Zachęcamy Państwa do przekazania 1% swojego podatku dla organizacji działających na terenie lub na rzecz mieszkańców Gminy Błonie.

   

  Informujemy, że dyżur pracowników Urzędu Skarbowego Warszawa Bielany odbędzie się 28 marca (wtorek) w godzinach 9:00 - 14:00 w Centrum Kultury w Błoniu.
  Jednocześnie na prośbę US informuję, że w dniach 27 – 28 kwietnia 2017r czas pracy urzędów skarbowych zostanie wydłużony - Urząd Skarbowy Warszawa Bielany będzie w tych dniach otwarty od godz. 8:00 do 18:00.

   

   

   

  Szanowni Państwo,

  prosimy o pomoc i przekazywanie 1% swojego podatku na rzecz osób, klubów czy stowarzyszeń z terenu Gminy Błonie.

   

  1% dla Eugeniusza Jakubaszka

  Każdy na pewnym etapie życia ściera się z cierpieniem. Tym razem los dotknął mojego Męża. Dwa miesiące temu zapadł w śpiączkę, po tym jak przeszedł zawał serca.  Mój radosny, silny, pełny życia Mąż w jednej chwili stał się bezradny i bezbronny. Nieświadomość, w jakiej się znalazł, powoduje, że jego los całkowicie leży w rękach otaczających go osób. My nie tracimy nadziei, walczymy dla niego i wierzymy, że z naszą pomocą znów spojrzy na świat.

  Aby Gienek mógł się obudzić, potrzebuje szeregu kosztownych zabiegów rehabilitacyjnych,  korzystania ze specjalistycznej aparatury oraz ciągłej fachowej opieki. Jeśli chcesz się przyłączyć do ratowania życia Gienka, możesz to zrobić przekazując 1% swojego podatku.

   

  Do przekazania środków w zeznaniu podatkowym należy podać:
  Fundacja „Światło”
  KRS: 0000183283
  (koniecznie z dopiskiem w polu cel szczegółowy)
  Eugeniusz Jakubaszek


   
  Jeśli 1% podatku przeznaczyliście już na inną organizację pożytku publicznego a macie chęć i możliwość pomóc nam w leczeniu Gienka, możecie przekazać dowolne środki pieniężne na konto fundacji:
   
  Bank Pekao S.A.: 34 1240 4009 1111 0000 4490 9943
  Fundacja „Światło”
  Adres: 87-100 Toruń, ul. Grunwaldzka 64
  NIP: 956 211 56 64
  (koniecznie z dopiskiem w polu cel szczegółowy)
  Eugeniusz Jakubaszek
   
  Każda forma pomocy będzie dla nas ważna i doceniona. Z góry bardzo dziękujemy! Rodzina.

   

  Poniżej informacje komu można przekazać swój 1%.

  zobacz spis

   

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.