GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 579 w miejscowości Łubiec (gmina Leszno)

  Komenda Powiatowa Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego poszukuje świadków tragicznego wypadku

   

  Tragedia na drodze - apelujemy o ostrożność i poszukujemy świadków wypadku

   

  Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego z udziałem rowerzystki i kierującego mercedesem doszło w sobotę około 14.00 na drodze wojewódzkiej nr 579 w miejscowości Łubiec (gmina Leszno). Niestety pomimo podjętej natychmiastowo reanimacji, kobieta w wyniku odniesionych obrażeń zmarła. Świadkowie tego wypadku oraz osoby mogące przyczynić się do ustalenia okoliczności zdarzenia, w szczególności kierowca osobowego srebrnego bądź szarego volkswagena jadący w tym czasie w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego, a także osoby, których pojazdy były wyposażone w rejestratory obrazów, proszeni są o kontakt z prowadzącą sprawę mł. asp. Ewą Wąsik tel. (22) 604 32 26.

  W sobotę około godziny 14.00 na drodze wojewódzkiej nr 579 w miejscowości Łubiec (gmina Leszno) miał miejsce tragiczny w skutkach wypadek drogowy z udziałem rowerzystki i kierującego mercedesem. Niestety pomimo podjętej natychmiastowo reanimacji, kobieta w wyniku odniesionych obrażeń zmarła.

  Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin trwały czynności procesowe. Oprócz służb ratunkowych na miejscu obecni byli prokurator oraz biegły w zakresie wypadków w ruchu drogowym. Prowadzone śledztwo przez Prokuraturę Rejonową w Grodzisku Mazowieckim oraz policjantów pozwoli na ustalenie dokładnych okoliczności wypadku.

  Świadkowie tego wypadku oraz osoby mogące przyczynić się do ustalenia okoliczności zdarzenia, w szczególności kierowca osobowego srebrnego bądź szarego volkswagena jadący w tym czasie w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego, a także osoby, których pojazdy były wyposażone w rejestratory obrazów, proszeni są o kontakt z prowadzącą sprawę mł. asp. Ewą Wąsik tel. (22) 604 32 26 lub Naczelnikiem Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego tel. (22) 604 32 21 albo całodobowo z Komendą Powiatową Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach tel. (22) 752 80 00. Do Państwa dyspozycji pozostaje również adres poczty elektronicznej e-mail: oficer.prasowy.warszawa-zach@ksp.policja.gov.pl.  

  Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg, zarówno do kierowców, jak i niechronionych uczestników ruchu drogowego o ostrożność na drodze.

  /ego/

   

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.