GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Spotkania w szkołach: "Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny"

    W czwartek 9 listopada w szkołach gminy Błonie odbyły się spotkania w ramach kampanii społecznej "Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny".

    W spotkaniach uczestniczyli uczniowie klas pierwszych których dotyczy część kampanii zatytułowana "Wyprawka dla pierwszoklasisty".

    Kampania została rozpoczęta w roku 2014 i działa pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego - Adama Struzika i Mazowiecką Radę Bezpieczeństwa w porozumieniu z Wojewódzkimi Ośrodkami Ruchu Drogowego.

    9 listopada szkoły odwiedził  Pan Waldemar Przeździęk - zastępca dyrektora WORD w Warszawie, Pan Sławomir Bakalarski - egzaminator, pracownik Wydziału Szkoleń WORD, a także z-ca Burmistrza Pan Marek Książek i Komendant Straży Miejskiej Pan Sylwester Kita-Nowak.

    Wszystkie dzieci po wysłuchaniu krótkiej prezentacji na temat bezpiecznego poruszania się po drogach otrzymały zestawy odblasków, których używanie jest szczególnie istotne zwłaszcza teraz w okresie jesiennym.

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.