GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Hilaris zaprasza na bezpłatne, kreatywne zajęcia edukacyjne z elementami dwujęzycznymi - 20.04.2018 r.

  Już po raz ostatni w tym roku szkolnym zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 5-8 lat na BAŚNIOWĄ KRAINĘ WIEDZY. Zajęcia d godz. 17.30

   

  Baśniowa Kraina Wiedzy

   

   

  Podczas kreatywnych zajęć edukacyjnych z elementami dwujęzycznymi, dzieci wezmą udział w licznych grach i zabawach tematycznych poszerzających wiedzę, rozwijających spontaniczność oraz umiejętności współdziałania w grupie rówieśniczej.
  Zajęcia prowadzone przez nauczycieli Niepublicznej Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej HILARIS będą doskonałym przygotowaniem do nauki w przyszłej szkole, przekazanym w niezwykle atrakcyjnej formie dostosowanej do zainteresowań i możliwości dzieci. Dla Rodziców będą wspaniałą okazją do obejrzenia naszej placówki oraz zapoznania się z naszym autorskim programem edukacji dwujęzycznej, jako naturalnej i przyjaznej dzieciom nauki j. angielskiego. Opowiemy o naszej misji, motywowaniu uczniów i o tym, jak uczymy się na co dzień. Zapraszamy!


  WSTĘP WOLNY
  ZAPISY (22) 498 55 25
  Liczba miejsc ograniczona.


  Zajęcia odbędą się w najbliższy piątek 20 kwietnia o godz. 17.30, w naszej szkole przy ulicy Passowskiej 16A.
  Czas trwania zabawy 1 godz.


  Dzieci na zakończenie zajęć otrzymają od nas atrakcyjny upominek!

   

  Plakat - bezpłatne zajęcia językowe

   

   

   

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.