GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Dzięki wysokim wynikom, jakie uzyskało 27 błońskich firm otrzymaliśmy tytuł: Miasto Przyjazne Firmom 2016

  Logo - Miasto Przyjazne Firmom 2016

  21 czerwca 2017 roku w Warszawie w Sali Głównej Centralnej Biblioteki Rolniczej odbył się XIV Kongres Gospodarki Polskiej, poświęcony sprawom handlu, w czasie którego podsumowano wyniki konkursów Instytutu Europejskiego Biznesu: Gepardy Biznesu, Efektywna Firma, Mocna Firma Godna Zaufania, Wielki Modernizator Polski i Samorząd Przyjazny Firmom.

   

  Spośród 40 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe zbadał Instytut Europejskiego Biznesu w kwietniu 2017 r.,  aż 27 firm z siedzibą w Błoniu uzyskało tytuł Gepard Biznesu 2016, w związku z tym, że ich wartość rynkowa  wzrosła o więcej niż 10 proc. Ten dynamiczny rozwój zapewnił wyróżnienie dla Błonia, które zyskało dzięki temu tytuł Miasto Przyjazne Firmom 2016.

  Od 2006 roku Instytut Europejskiego Biznesu prowadzi Konkurs Gepardy Biznesu. Instytut przez jedenaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 70 tysięcy przedsiębiorstw i kilkuset banków działających w Polsce.

  Najnowszy ranking dynamicznych firm (według wartości rynkowej w okresie marzec 2014 – marzec 2016 według metodologii opracowanej przez Instytutu Europejskiego Biznesu w grudniu 2005 r.) powstał na podstawie danych dostarczonych przez wywiadownie InfoCredit i Bisnode.

  Błońskie firmy, które uzyskały tytuł Gepardów Biznesu 2016 to:

  ATE Technology Sp. z o.o., Dawtona Frozen Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowo- Usługowe Polvita Sp. z o.o., Z.P.O.W. Milejów Sp. z o.o., Integart Systems IBMT Sp. z o.o. S.K., Vesta Polska sp. z o.o., EFEKT PLUS Sp. z o.o., Poltraf Sp. z o.o., Camdivision Sp. z o.o., Reiner Polska Sp. z o.o., Gaz Sp. z o.o., Clinico Medical Sp. z o.o., Hipo P.G. Gołda sp. j., Preskpol Sp. z o.o., Animi Sp. z o.o., JAWORSKI S.J. Suszarnia Warzyw, Bottcher Polska Sp. z o.o., SE-MAR S.J., WERIT POLSKA Sp. z o.o., PEKAES S.A, GT-TRANS Polska Sp. z o.o., Emar Samoraj i Spółka Sp. J., Control System Engineering Sp. z o.o. S.K., PPHU KONRAD S.J. Bolesław Kalinowski, Małgorzata Kalinowska, Ropa Polska Sp. z o.o., Ostrowski Handel Internetowy Sp. z o.o., Mefa Sp. z o.o.

  Źródło: www.gepardybiznesu.pl

   

   

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.